Vëllau i liderit të BDI-së, Fekri Ahmeti uron Pavarësinë e Kosovës

Blerand Rexhepi

Vëllau i liderit të BDI-së, Ali Ahmetit, Fekri Ahmeti, ka uruar Ditën e Pavarësisë së Kosovës, me rastin e 13-vjetorit.

“Në tu dashtë krisma ndojnëher , mos ma harro pushkën…Mos ma harro zemrën, në tu dasht gjaku ndonjëher…Mos ma harro ëndrrën ,në mu mbyllshin syt ndonjëher…GËZOFSH PAMVARSIN KOSOVA IME!” – ka shkruar Fekri Ahmeti

Next Post

Xhilda Demaj me rastin e Pavarësisë së Kosovës vjen me një kolazh të përzgjedhur

Këngëtarja Xhilda Demaj nga Shkodra por e cila ka 10 vite që jeton dhe vepron në Itali, e cila kishte punuar në disa kompani si përgjegjëse në sektorin e kontratave nuk heq dorë nga këngët e bukura shqipe pasiqë këtë herë ajo me rastin e Pavarësisë së Kosovës vjen me […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: