Visar Ganiu pret në takim organizatorët e Festivalit ndërkombëtar “Folk Fest” 2021

vull

Gjatë ditës së sotme isha nikoqir i organizatorëve të Festivalit ndërkombëtar “Folk Fest” 2021. Vebi Amza, drejtor i Festivalit, Metush Axhami organizator, Alena Amza dhe Blerina Halimi, pergjegjëse për marrëdhënie ndërkombëtare dhe marketing, më dhuruan mirënjohje në shenjë falënderimi për mbështetjen e vazhdueshme që Komuna e Çairit dhe unë si kryetar i saj ia japim kulturës dhe artit.


I urova për organizimin e Festivalit ndërkombëtar dhe tanimë tradicional “Folk Fest”, duke përkujtuar se ruajtja e vlerave dhe traditave është tejet pozitive për shoqërinë tonë.

Next Post

Dembele është ende duke u shëruar

Skuadra e Barcelonës pas largimit të Lionel Messit dhe Antoan Grizmanit këtë verë, nuk po dëshiron të humbë edhe sulmuesin tjetër, Ousmane Dembele. Sulmuesi mbetet i dëmtuar nga “Euro 2020”, por do të ketë një takim të kontratës të planifikuar këtë muaj. 24-vjeçarit do t’i ofrohet rinovimi i kontratës me […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: