Vishuni ngrohtë: Temperaturat e ftohta dhe rreshje bore

vull
0 0
Read Time:14 Second

Moti sot do të jetë kryesisht i vranët me reshje lokale të kohëpaskohshme kryesisht bore. Do të fryjë erë mesatare deri e fortë nga veriu. 

Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin -1 deri në 4, ndërsa maksimalja do të lëvizë nga 3 deri në 6 gradë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Presidenti i PE David Sassoli ka ndërruar jetë

Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli, ka vdekur në moshën 65-vjeçare. Sassoli vdiq mëngjesin e sotëm në një spital në komunën verilindore italiane të Aviano, konfirmoi zëdhënësi i tij për DPA. Parlamenti i BE-së konfirmoi të hënën se ai ishte shtruar në një spital në Itali më 26 dhjetor “për shkak […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: