Vranësira me borë dhe temperatura deri në 6 gradë

vull

Moti do të jetë i ndryshueshëm i vranët dhe i ftohtë me reshje të kohëpaskohshme bore, sidomos në orët e paradites. Do të fryjë erë mesatare nga veriu.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga -8 deri në -1, ndërsa maksimalja do të lëvizë nga -2 deri në 6 gradë.

Në Shkup me vranësira të pjesshme dhe të ftohtë me reshje të kohëpaskohshme bore, sidomos në mëngjes. Do të fryjë erë mesatare nga veriu.

Temperatura minimale do të zbresë deri në -2, ndërsa ajo maksimale do të arrijë në 3 gradë.

Next Post

Kuleba dhe Lavrov mbërritën në Antalia për bisedime

Ministrat e jashtëm të Rusisë dhe Ukrainës kanë mbërritur në Turqi për bisedime të drejtpërdrejta të planifikuara për mëngjesin e sotëm, thanë zyrtarët. Ky do të jetë kontakti i parë i nivelit të lartë midis dy palëve që kur Moska filloi një pushtim të Ukrainës fqinje. Zyrtarët nga Kievi dhe Moska […]

Subscribe US Now