Xhevat Ademi flet për in.cidentin në dasmën në Reçicë: Ja çka ndodhi?! (VIDEO)

vull

Deputeti i BDI-së, Xhevat Ademi mohon të jetë përfshirë në inci dentin në një dasmë në Reçicë të Vogël të Tetovë ku djali i tij dhe një person tjetër mbetën të pl.agosur. Ai tha se ka marrë pjesë në këtë aheng familjar, po kategorikisht hedhë poshtë pohimet se ka gj.uajtur me ar më , përcjellë Alsat-M.

“Është e vërtetë se unë dhe familja ime kemi qenë pjesëmarrës në këtë aheng familjar ku dhjetëra persona në mënyrë të pahijshme kanë g.juajtur, por nuk është aspak e vërtetë se kam gj.uajtur edhe unë. Unë dhe familja ime kemi qenë të ulur në një tavoline dhe i biri im ka qenë i ulur përballë meje, ndërkohë që është go.ditur në shpinë. Kjo që tregon se edhe po të kisha gj.uajtur unë, pl.agosja e tij nuk do ishte e mundur sepse biri im ka qenë ulur përball meje”, theksoi deputeti Ademi, një muaj pas ngjarjes. Ai pranon gjithashtu se është marrë në pyetje nga policia lidhur me rastin ndërsa kërkon zbardhjen e shpejtë të rasti për të larguar dy.shimet që janë paraqitur në opinion./Alsat-M

Next Post

Kontrata është nënshkruar: Ferhan Hasani shpëton Shkëndinë?

Kam beku i Ferhan Hasanit në Shkëndi ka kohë që është duke qarkulluar si informacion, mirëpo sipas të dhënave të fundit kampioni aktual dhe Ferhan Hasani kanë arritur marrveshje pas së cilës ai edhe zyrtarisht këto ditë do të promovohet si lojtar i Shkëndisë.       Pas fillimit zhgënjyes […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: