Zaev e shti në valle edhe partin BESA të Bilall Kasamit

vull
0 0
Read Time:29 Second

Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev përmes një shkrimi në Facebook ka njoftuar për bashkëpunimin me Lëvizjen Besa në zgjedhjet e ardhshme lokale, transmeton Alsat. Zaev këto deklarata i dha pas takimit që ka pasur me kreun e Lëvizjes Besa, Bilall Kasami.

“Me kryetarin e Besës, Bilall Kasami ramë dakord që partneriteti në koalicionin tonë do të vazhdojë të zhvillohet në zgjedhjet e ardhshme lokale, për të cilat sipas specifikave të komunave të ndryshme kërkojmë dhe përcaktojmë kandidatët më të mirë të cilët do të japin rezultatin më të mirë për popullin”, ka shkruar mes tjerash Zaev.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Gërvalla: Kosova e konsideron të rrezikshme iniciativën “Ballkani i Hapur”

Mini shengenin ballkanik ose i ashtuquajturi “Ballkan i hapur” si iniciativë për bashkëpunim rajonal, Kosova e konsideron si iniciativë të rrezikshme. Kështu deklaroi ministrja e Punëve të Jashtme e Kosovës, Donika Gërvalla në paraqitjen e saj të sotme në Shkup. Gërvalla tha se kjo iniciativë rrezikon qëllimin e përbashkët të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: