Zaev : Ramë dakord për bashkëpunim me Kryetarin e PDSH-së Menduh Thaçi për zgjedhjet lokale

vull
0 0
Read Time:28 Second

LSDM dhe PDSH do të bashkëpunojnë reciprokisht dhe mbështesin njëri-tjetrin në disa komuna, në mënyrë që t’u sigurojnë qytetarëve kryetarët dhe këshilltarët më të mirë, për të cilët shërbimi ndaj njerëzve është qëllimi dhe angazhimi i tyre kryesor, thuhet në statusin e kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev në facebook, transmeton KohaNews.

“Në disa komuna do të realizojmë bashkëpunimin në raundin e parë, dhe në komunat e tjera në raundin e dytë. LSDM vazhdon të ndërtojë dhe zhvillojë koalicionin më të madh dhe më të mirë për zgjedhjet lokale në tetor,” theksoi Zaev.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Telegram ngushëllimi i Ministrit Ceku për ndarjen nga jeta të piktorit Zef Toçi

E nderuar familje Toçi, Me pikëllim sot mora lajmin për ndarjen nga jeta të piktorit të njohur, Zef Toçi dhe ju shpreh ngushëllimet e mia më të sinqerta. Vendi ynë ka humbur një person shumë të veçantë. Maestro Toçi ka qenë një prej artistëve që dha kontribut të lartë në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: