Zëvendëskryeministri Grubi në një tjetër aktivitet për shënimin e 20 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit

vull
0 0
Read Time:20 Second

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, z. Artan Grubi do të merr pjesë në Tryezën e rrumbullakët me temë: “Rëndësia e Marrëveshjes së Ohrit për bashkësitë më të vogla”, organizuar nga Agjencia për Realizimin e të Drejtave të Bashkësive në bashkëpunim me Ministrinë për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, me rastin e 20 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Mundësi nga Kosova, Egzon Shala sot garoi në Lojërat Olimpike 2020-të

Në raundin e parë ai kishte shënuar fitore duke mposhtuar algjerianin, Djahid Berrahal. Ndërsa sot u ndesh në çerekfinale me iranianin Hossein Amir Zare, prej të cilit u mund. Por gara e tij mund të mos përfundoj këtu. Hossein Amir Zare do të ndeshet në gjysmëfinale me Petriashvill dhe në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: