Zjarri në Çair u shua

vull

Zjarri që përfshiu katër ndërtesa në Çair është shuar. Askush nuk u lëndua.

 

Zjarri shpërtheu rreth orës 5 të pasdites në rrugën Cvetan Dimov.

Zjarri preku dy dyqane – shërbimet e biçikletave dhe motorëve, një shtëpi dhe një dyqan çaji.

Tetë kamionë zjarrfikësish ishin në vendin e ngjarjes dhe shkaku i zjarrit ende nuk dihet.

Next Post

Pendarovski në takime me presidentët e Bullgarisë dhe Italisë në Romë

Presidenti, Stevo Pendarovski, sot në mesditë në Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit do të ketë një takim me Presidentin e Bullgarisë, Rumen Radev, pas së cilës të dy presidentët do të largohen me një aeroplan shtetëror të Bullgarisë për të vizituar Italinë dhe selinë e Shenjtë. Pas mbërritjes në Romë, Presidenti […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: