VMRO-DPMNE: Zaev tregoi se nuk ka për qëllim ta reformojë LSDM

vull

Zaevi është i dëshpëruar. I futur në krime dhe korrupsion kërkon ndihmë dhe mbështetje që ta largojë vëmendjen nga vetja. Ato me përvojë e shmangin sepse e dimë se i afrohet fundi dhe për këtë duhet t’i kthejë kuadrot me të cilët e ka krijuar koalicionin me krimin dhe mafien. Për këtë duhet të kërkojë ndonjë të ri dhe pa përvojë i cili do t’i besojë se tërë problemi ka qenë në”një kriminel, gazetari kapriçioz dhe pederasti”.

 

Teatri i quajtur fshesa sot solli tërë pluhurin në Bihaqka. Zoran Zaevi i ka lënë në funksion Oliver Spasovskin, Muhamed Zekirin dhe Dmjan Mançevskin.

Zaevi dëshmoi se nuk e ka për qëllim ta reformojë LSDM-n. Ajo mbetet fole e krimit.

Zaev dëshmoi se është i gatshëm të bëjë gjithçka, vetëm që të distancohet nga rasti Reket, dhe i lëshon në ujë të gjithë, vetëm të amnistohet, edhe pse ai është koka e oktapodit kriminel.

LSDM sot dëshmoi se e vrapon rrethin e fundit në pushtet.

Next Post

Stina e koalicioneve dhe të papriturat

Për fëmijët e Kosovës, për ardhmërinë tonë të përbashkët ia vlen të provojmë një stil tjetër bashkëqeverisjeje, duke flakur të gjitha recidivat negativë të së kaluarës, kur njerëzit kreativë zëvendësoheshin me ushtarë partiakë Nga Mehmet PRISHTINA Pasi deputetët e Kuvendit të Kosovës votuan pro shpërndarjes së legjislaturës së gjashtë, ende […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: