Zëvendëskryeshefi i SPB ligjëron në shkollat fillore dhe të mesme në Kumanovë në fushatën: “Drogë jo, sport po”

Kohanews Admin
0 0
Read Time:26 Second

Zëvendëskryeshefi i SPB Kumanovë filloi aktivitetet në shkollat fillore dhe të mesme në Kumanovë me moton: “DROGË JO, SPORT PO”!.

Sot së bashku me Kryetarin e Komunës së Likovës z.Erkan Arifi dhe departamentin e preventivës në kuader të SPB Kumanovë vazhduam fushatën “DROGË JO, SPORT PO”!

Mirënjohje për udhëheqësit e shkollave që morën pjesë në kët fushatë dhe për nderë të nxënësve organizuam turne në futboll të vogël.

I njejti informon se aktivitetet do të vazhdojnë si në planin preventiv po ashtu edhe atë represiv.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Ministria e Mbrojtjes angazhon ekspert amerikan për siguri kibernetike

Në Ministrinë e Mbrojtjes njoftojnë se prej sot pranë këtij institucioni do të angazhohet këshilltari amerikan për siguri kibernetike, Frank Ranero. Siç informojnë nga Ministria e Mbrojtjes, në periudhën në vijim ai intensivisht do të punojë personelin kibernetikë në realizimin e agjendës së Ministrisë për ndërtimin dhe përforcimin e kapaciteteve […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: