Zëvendësministri Bushi uron 7 Marsin: Deri në pafundësi nderoj mundin dhe djersën tuaj mësues të dashur

Kohanews Admin

Zëvendësministri i Punëve të brendshme Nazim Bushi përmes një postimi në rrjetet sociale ka uruar 7 Marsin, Ditën e mësuesit.

Ja postimi i Bushit:

Gëzuar 7 Marsin, festën e Mësuesit

Deri në pafundësi nderoj mundin dhe djersën tuaj mësues të dashur për përmbushjen e misionit të shenjtë, edukimin e më të dashurve tanë.

Paçi shëndet e jetë të gjatë.

https://www.facebook.com/photo?fbid=643266133497776&set=a.605873640570359

Next Post

Maqedonia - në listën ruse të vendeve armike

Maqedonia është në listën e vendeve armike të Federatës Ruse. Lajmi vjen pasi pushteti vendor miratoi një listë të vendeve të huaja që ndërmarrin veprime armiqësore kundër vendit, kompanive dhe qytetarëve. Kjo listë përfshin gjithsej rreth 50 vende. Disa nga vendet armiqësore të Rusisë janë: SHBA, Kanada, Britania e Madhe […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: