Next Post

Grubi pret Eric Meyer, zv.ambasadorin Amerikan: Regjistrimi dhe zgjedhjet do të jenë shembullore

Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z.Artan Grubi sot ka takuar U.d shefin e Misionit në Ambasadën e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup, z. Eric Meyer. Uashingtoni është përkrahësi më i madh i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Grubi dhe Meyer diskutuan […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: