Koha News

Ke Çfarë Lexon!

Lind foshnja nën rrënoja, nëna vdes nga tërmeti në Siri. Qytetari merr të sapolindurin në duar (VIDEO)

1 min read

Një situatë sa e rëndë, aq edhe e bukur është regjistruar në Alepo të Sirisë. Një grua nën rrënoja ka arritur të sjellë në jetë foshnjës e saj, por për fat të keq vet nuk ka mundur të mbijetojë. Në pamje shihet momenti kur një nga burrat ka arritur që të nxjerrë foshnjën e sapo ardhur në jetë dhe e dërgon për të marrë ndihmën mjekësore të nevojshme.

 

Verified by MonsterInsights