Home ShowBiz Luiz Ejlli ia kthen puthjen Oltës, e puthë para banorëve të tjerë

Luiz Ejlli ia kthen puthjen Oltës, e puthë para banorëve të tjerë

0

Dy banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Albania, Luizi dhe Olta, shquhen për debatet dhe mos-pajtimet e shumta që kanë me njëri-tjetrin.

Megjithatë në lojën siameze, ata janë detyruar që të veshin një bluzë të përbashkët dhe të lëvizin kudo bashkë si çift.

Gjatë zhvillimit të kësaj loje kishte momente që nuk ndjehej mirë, ku Olta kujdesej për të dhe madje në një moment i dhuroi edhe puthje.

Më pas, gjatë komenteve që pranoni gjatë rubrikës “Big Love”, kishte një prej fansave të programit që kishte pyetur këngëtarin shkodran se pse nuk ia ktheu puthjen Oltës.

Previous articleKryetari i Alternativës, Afrim Gashi, ka pritur në takim z. Martin McDowell – Drejtor i Zyrës së Departamentit të Shteteve të Bashkuara për Çështje të Evropës Jugore dhe Qendrore.
Next articleNë Universitetin e Tetovës u organizua MasterClass njëditor kushtuar terapisë me grimca