Home ShowBiz Luizi ka një instikt të frikshëm dhe po e vërteton dita-ditës

Luizi ka një instikt të frikshëm dhe po e vërteton dita-ditës

0

Luizi ka një instikt të frikshëm dhe po e vërteton dita-ditës në lojën e tij në “Big Brother VIP”.

Duket sikur ai e ka nuhatur gjithë bujën që u bë këto ditë jashtë shtëpisë me një hyrje të mundshme të Butrint Imerit, ish-i dashuri i Kiarës, në reality-show.

Në një bisedë me Maestron, Kiarën dhe Efin, Luizi u shpreh se nëse do të hynte Butrint në “BBV” do ta nxirrte jashtë loje atë.

“Ai eshte problem. Se ti mund te thuas pavarèsisht se jam ndare me te kam raporte
migésore dhe ajo me nxjerr mua jashte loje
komplet,”-u shpreh Luizi.

Previous articleKomuna e Tetovës e humbi rastin e shpronësimit, Kasami e vlerëson si presion politik
Next articleMedia spanjolle: Pique mashtroi Clara Chia Marti me një avokat 25-vjeçar