Koha News

Ke Çfarë Lexon!

Lume Dakaj dhe Albulena Rakaj sjellin në pragfesta një “Potpuri” fantastike!

1 min read

Kengetarja e mirenjohur Lume Dakaj dhe vajza e saj Albulena Rakaj kane sjelle nje prurje te re tregun muzikore. “Potpuri” titullohet projekti me i ri i tyre, nje projekt qe nxjerr ne pah pasionin e talenteve nene e bije. Lumja te gjithe jeten e saj ia ka kushtuar muzikes dhe kete pasion ia ka injektuar edhe vajzes se saj e cila eshte jo me pak e talentuar. Xhirimet e klipit i kane realizuar ne dy pjese, ne Prishtine tek “M Production” me Mirton Xhekajn dhe pjesa e dyte ne Zvicer me “Tv Ari” Ne linkun me poshte do gjeni edhe klipin e Lumes dhe Albulenes dhe duke ju uruar festa te bukura ju ftojme ta ndiqni:

Verified by MonsterInsights