Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Maqedonia gjunjëzon Gjermaninë në Duisburg - Koha News
Maqedonia gjunjëzon Gjermaninë në Duisburg 1

Fitorja e madhe për ekipin kombëtar maqedonas të futbollit në Duisburg. 1-2 ndaj Gjermanisë . Askush nuk shpresonte për një rezultat të tillë.

Shënuesit ishin Pandev dhe Elmas por e gjithë skuadra luajti përkushtuar, e disiplinuar dhe tregoi se në këtë grup gjithçka është e mundur.

By vull