Home ShowBiz Martohen Luizi e Kiara, puthen për herë të parë

Martohen Luizi e Kiara, puthen për herë të parë

0

Vëllai i madh”, ka dhënë sfidën e re për banorët e shtëpisë së famshme në Shqipëri.

Disa javë pas kërkesës së Luizit për të bërë një dasmë në BBVA, “vëllai i madh”, ua plotësoj këtë dëshirë.

Kështu Luizi dhe Kiara u martuan derisa edhe u puthen për herë të parë.

Previous articleREAGIM NDAJ PUBLIKIMIT TË PAVËRTETAVE NË LIDHJE ME BORXHIN E SHKOLLAVE NË KOMUNËN E TETOVËS
Next articleVedati flet për rolet lidhur me skeçin që do të punojnë (VIDEO)