Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Me diell dhe me vranësira të vogla, pasdite moti jostabile me reshje shiu dhe erë - Koha News
Me diell dhe me vranësira të vogla, pasdite moti jostabile me reshje shiu dhe erë 1

Moti sot në mëngjes do të jetë me diell me vranësira të ulëta deri në mesatare, kurse nga mesdita jostabile me reshje lokale të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të fortë.

 

Në Shkup paradite do të mbajë diell me vranësira të vogla deri mesatare, pasdite në pjesë të luginës do të jetë jostabile me reshje të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të fortë, si dhe mund të ketë paraqitje të izoluar të breshërit. Temperaturat do të lëvizin nga 13 deri në 25 gradë Celsius.

By vull