Home Sport Media spanjolle: Pique mashtroi Clara Chia Marti me një avokat 25-vjeçar

Media spanjolle: Pique mashtroi Clara Chia Marti me një avokat 25-vjeçar

0

Gerard Pique dyshohet se ka tradhtuar të dashurën e tij aktuale Clara Chia Marti me avokaten e re Julia Puig.

Gazetari spanjoll Jordi Martin ka postuar një foto të Julias në Instagram dhe ka shkruar: “A e njeh Gerardin?”. Atëherë mos u habisni që Shakira ju hodhi gjithë botën”, dhe mediat spanjolle raportuan menjëherë për pabesinë e re të pretenduar të Pique.

Julia Puig është një avokate 25-vjeçare që ka punuar në skuadrën e Pique-s gjatë ndarjes me Shakira-n dhe është gjithashtu e afërme e Ricky Puig, ish-shokut të skuadrës së Pique-s në Barcelonë. Nuk dihet shumë për të, dhe pasi Martin tregoi historinë, Puig shpejt e bëri private llogarinë e saj në Instagram.

Martin ndoqi nga afër historinë e Pique dhe Shakira dhe e mbështeti hapur këngëtaren kolumbiane. Ai fajësoi vazhdimisht Piquen për problemet që lindën në jetën e ish-futbollistit dhe Shakirës.

Thuhet se Clara po mban distancë nga Pique
Pas publikimit të këngës “hakmarrëse” të Shakira-s BZRP Music Sessions #53, u shfaqën raporte se Clara po qëndronte larg Pique-s për të shmangur vëmendjen e medias dhe dyshja nuk ishin parë së bashku prej disa javësh.

Kujtojmë se, sipas historive që qarkullojnë në internet, Shakira dyshohet se zbuloi se Pique po e tradhtonte në shtëpinë e tyre, tani ajo e saj, duke zbuluar një kavanoz bosh me reçel në frigorifer.

Thuhet se marrëdhëniet mes Shakirës dhe vjehrrës, e cila është fqinje e saj, janë përkeqësuar, siç dëshmon edhe kukulla shtrigë që këngëtarja vendosi në ballkon dhe u kthye drejt shtëpisë së ish-vjehrrës së saj. me të cilin është përleshur fizikisht.

Previous articleLuizi ka një instikt të frikshëm dhe po e vërteton dita-ditës
Next articleAlbin Kurti: Propozimi evropian, bazë e mirë për diskutime! Asociacioni i komunave me shumicë serbe nuk ka përparësi Jan 26, 2023 | 17:42