Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Mento vjen me projektin e ri 'Edhe sa' - Koha News
Mento vjen me projektin e ri 'Edhe sa' 1

Mentor Rekaj që tashmë njihet në skenë me emrin e artit Mento pasiqë me këtë emër është prezantuar si një artist i ri, ka finalizuar tashmë tre projekte me videoklipe nga kompania e njohur “MR Entertainment” dhe producenti RidvanB. Mento vjen me një super projekt të fundit që tashmë po bëhet hit që titullohet ‘Edhe sa’, një këngë plot stil me tekst nga vet këngëtari, e që mund të shijoni në linkun në vazhdim: