Home / Kuriozitete / ShowBiz / Meti nis xhirimet e këngës së re, ja foto nga klipi!

Meti nis xhirimet e këngës së re, ja foto nga klipi!

Ai është një këngëtar shumë aktraktiv e kur sjell një projekt që nuk i ka të shpeshta mendon të vijë bukur. Po flasim për këngëtarin Meti Berbatovci i cili ka trokitur në studion e hiteve te Virusi në Tetovë ku mësojmë se aty sapo ka përfunduar inçizimin e një super kënge e që Meti gjatë ditës së mërkurë ka nisur të realizojë edhe klipin e saj në Kosovë e ku të gjithë janë bërë kureshtarë e kanë nisur ta urojnë në foton që e kanë parë të publikuar nga këngëtari në faqen e tij por dhe foto kemi siguruar nga skena e xhirimeve.

Loading...
Loading...