Thursday, July 25, 2024
spot_img

Mexhiti: Muamet Ameti do të jetë zëvendësministër i MPB

Zëvendëskryeminsitri i parë, dhe ministër i Ekologjisë, Izet Mexhiti në Daily Click në TV21 konfirmoi se Muamet Ameti do të jetë zëvendësministër në Minsitrinë për Punë të Brendshme, ndërsa Kaltrina Zekolli do të jetë zëvendësministre për Transport dhe Lidhje.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT