Ballina ShowBiz Milaim Zeka dhe gruaja e tij Edlira hapin sezonin e ri të...

Milaim Zeka dhe gruaja e tij Edlira hapin sezonin e ri të Kojshia Show (VIDEO)

Spread the love

Këtë të diele nga ora 21:00 ne RTV21 fillon emisionin Kojshia Show bashkë me Milaim Zekën dhe gruan e tij Edlira Zeka. Ndiqeni promon.!