Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Momenti kur policia e shtrin për toke dhe e arreston një person në Aeroportin e Prishtinës - Koha News

Një person është arrestuar mbrëmë në Aeroportin ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, shkruan Insajderi.

I dyshuari shkaktoi probleme me sigurimin dhe pastaj sulmoi policin. Krejt kjo në shenjë paknaqësie pasi që iu anulua udhëtimi.

22:59 – Sot

Momenti kur policia e shtrin për toke dhe e arreston një person në Aeroportin e Prishtinës 9

Një person është arrestuar mbrëmë në Aeroportin ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, shkruan Insajderi.

I dyshuari shkaktoi probleme me sigurimin dhe pastaj sulmoi policin. Krejt kjo në shenjë paknaqësie pasi që iu anulua udhëtimi.

Zyrtari policor ka marrë trajtim mjekësor.

“Pas intervistimit me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Insajderi ju sjell Videon:

 

By vull