Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Mot me vranësira dhe i ftohtë sot, nesër moti do të ndryshojë - Koha News
Mot me vranësira dhe i ftohtë sot, nesër moti do të ndryshojë 3

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët dhe më i ftohtë, në vendet lindore do të bjerë borë e dobët, ndërsa në juglindje do të ketë reshje të dobëta shiu. Do të fryjë erë e fortë deri e fortë veriore, në disa vende me shpejtësi mbi 70 kilometra në orë.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga -2 deri në 5, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 3 deri në 10 gradë.

Mot me vranësira dhe i ftohtë sot, nesër moti do të ndryshojë 4

Në Shkup do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me erë të fortë nga veriu. Temperatura minimale do të zbresë deri në 2, ndërsa ajo maksimale do të arrijë në 8 gradë.

Nga dita e premte moti do të stabilizohet me rritje të temperaturës ditore. 

By vull