Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira - Koha News
Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira 1

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës perëndimore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -6 deri në 0, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 5 deri në 12 gradë celsius.

Gjatë natës së sotme dhe nesër do të ketë reshje lokale të borës.

By vull