Thursday, July 25, 2024
spot_img

MYFTIU I TETOVËS MORI PJESË NË MANIFESTIMIN E HIXHRETIT

Më 07.07. 2024, Myftiu i Tetovës Dr. Hfz. Selver Xhemaili mori pjesë në programin  e BFI-së kushtuar Hixhretit, udhëhequr nga kryetari i BFI-së hfz. Shaqir ef.Fetai dhe në prezencë të Myftinjëve të BFI-së dhe shumë personaliteteve me peshë.

Në këtë manifestim u nda çmimi “Myfti Vehbi Dibra” për personalitete të ndryshme, ndërsa u realizua shpërndarja e diplomave për të gjithë hafizat që kanë memorizuar Kuranin përgjatë vitit të kaluar hixhri.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT