Ballina Sport Ndërron jetë i riu nga Tetova

Ndërron jetë i riu nga Tetova

Spread the love

Ka ndërruar jetë sot në një aksident në Gjermani Besjan Jashari nga Çellopeku i Tetovë. Besjani 25 vjeçar ka emigruar vitet e fundit në Gjermani për një jetë më të mirë.

Ka lënë pas gruan dhe një fëmijë. Në rrjetet sociale klubet futbollistike të rajonit të Tetovës e përkujtojnë Besjanin pasi ai ka qenë futbollist i tyre,