Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Ndodh puthja e parë mes Xhulit dhe Atdheut? (VIDEO) - Koha News
Ndodh puthja e parë mes Xhulit dhe Atdheut? (VIDEO) 1

Atdheu dhe Xhuli nuk po i ndahen njëri-tjetrit.

Sot ndërsa të dy po qëndronin bashkë ulur në oborrin e shtëpisë, ata ia hodhën vetes batanijen për pak sekonda.

Nuk dihet nëse poshtë batanijes ndodhi puthja e parë.

Ndiqni momentin duke klikuar videon më poshtë.

By vull