Në javën e fundit të rrobave të banjës në Miami, një nga modelet më të spikatura ishte Luciana Beynon. 1

Kjo grua e zezë me kthesa të mrekullueshme, një fytyrë të bukur dhe flokë tepër të gjatë mahnit me pamjen e saj dhe bëri bujë të vërtetë në Twitter. Tema ishte sigurisht pamja e saj.

Luciana Beynon eci plot vetëbesim në pistë dhe rrobat e banjës që ajo kishte veshur i nxirrte në pah figurën. E lakuar, me prapanicë të ngritur dhe gjoks të madh, por edhe bark të sheshtë dhe bel të ngushtë janë ato që e zbukurojnë këtë bukuri. Është e vështirë të qëndrosh indiferente ndaj trupit të saj të skalitur dhe as disa përdorues të Twitter që komentuan pamjen e saj.

Përkatësisht, një përdorues i rrjetit social të përmendur ka bashkangjitur një përshkrim të videos së shkurtër:

“Me gjithë sa di, e shoh me të vërtetë të bukur. Mund të gaboj, por gjithçka në lidhje me trupin e saj është në rregull. Çfarë thotë seksioni mashkullor i Twitter?”

Natyrisht, komentet vazhduan, por mendimet ishin të ndara.

“Perëndeshë e pjellorisë”, “Ajo është top për mua”, “E bukur, e shëndetshme, jo anoreksike”, “Perfekte”, “Ajo është si tre avionë për mua”, janë vetëm disa nga komentet.

Nga ana tjetër, kishte nga ata që e dënuan ashpër pamjen e saj, duke shpjeguar se është krejtësisht e gabuar të promovosh peshën e tepërt si diçka normale dhe të pranueshme.

“Ajo është e re dhe tashmë e shëndoshë me të pasme të ulëta, ije shumë të gjera, këmbë plot”. Pas pak vitesh ajo do të shkrihet plotësisht sepse ka një konstitucion të tillë trupi”, “E bukur, me trup marinar”, “Të ndalosh së lavdëruari obezitetin”, “Ajo është e shëndoshë”, “Ajo ka një fytyrë të bukur, por fakti është se ajo është si tank”, ishin komentet negative.

 

Në javën e fundit të rrobave të banjës në Miami, një nga modelet më të spikatura ishte Luciana Beynon. 2

 

Nga rruga, kjo e re është vajza e biznesmenit kontrovers australian Travis Beynon, i njohur më mirë si Candyman, i cili u bë i famshëm për stilin e tij të jetesës ekstravagante dhe faktin se jeton me disa gra dhe të dashura.

Luciana jetonte me nënën e saj, ish-Miss World Ninibeth Beatriz, në Australi, por dy vjet më parë njoftoi se do të lëvizte përgjithmonë në Amerikë.

By vull