Home / Kuriozitete / ShowBiz / Në shtrat e zhveshur! Bebe Rexha publikon foton

Në shtrat e zhveshur! Bebe Rexha publikon foton

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është fokusuar tërësisht te karriera e saj muzikore, e duket se ajo po korr goxha sukses dhe këtë e shohim edhe nga vlerësimet që ajo ka marrë.

Loading...

Këngëtarja shqiptare ka treguar se është shumë e angazhuar me koncerte dhe evenimente të ndryshme, aq sa nuk ka asnjë moment të lirë për të pushuar.

Mesa duket këtë herë ajo ka gjetur pak kohë për veten dhe është shfaqur e zhveshur në shtrat, e mbuluar thjeshtë më një çarçaf. Bebe e ka bërë publike foton në rrjetin e saj “Instagram”, ku shkruan: Kohë për një selfie në shtrat.

Loading...