Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Nga zeshkane në bjonde, esteistja tetovare që po çmend botën e ekranit në Zvicër - Koha News
Nga zeshkane në bjonde, esteistja tetovare që po çmend botën e ekranit në Zvicër 5

Të gjithë e njohin Lil Vloren, që dikur ishte repere senzacionale dhe më pas ndryshoj faqen e librit për tu bërë një nga estetistet më të njohura shqiptare.

Lil Vlora është nga ato femra që nuk kalon pa u vënë re, kjo për shkak të një energjie të jashtëzakonshme që e karakterizon, tipit që ka, por edhe pamjes së bukur, ekstravagante dhe avangarde.

Jeton, punon e vepron në Zvicër, ka një klientelë të gjërë, shumica prej të cilave femra të shoubizit, biznesit, por edhe vajza e gra të thjeshta ama që duhen të duken të jashtëzakonshme.

Se Lil Vlora guxon në të gjitha drejtimet, kjo dihet. Bjondja ikonike, tani është bërë zeshkane dhe ka befasuar me pamjen e re.

Ngjyra e mbyllët e flokëve i ka dhënë freski dhe e tregon edhe më “hot”.

Se ajo është unike, e tregojnë edhe fotot e reja që i ka lansuar në faqen e saj në Instagram.

Nga zeshkane në bjonde, esteistja tetovare që po çmend botën e ekranit në Zvicër 6

Nga zeshkane në bjonde, esteistja tetovare që po çmend botën e ekranit në Zvicër 7