Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Nis takimi Lavrov- Kuleba në Antalia (FOTO) - Koha News
Nis takimi Lavrov- Kuleba në Antalia (FOTO) 3

Zëdhënësja e Ministrisë së Jashtme ruse Maria Zakharova ka postuar në llogarinë e saj Telegram foto nga takimi mes ministrave të Jashtëm rus dhe ukrainas Sergei Lavrov dhe Dmitry Kuleba.

Në foto shihen delegacione nga të dyja palët, ku ndërmjetësues dhe mikpritës i takimit është ministri i Jashtëm turk Mevlüt Çavuşolulu.

“Pritjet e mia nga takimi janë të ulëta. “Ne jemi për një armëpushim dhe çlirimin e territoreve tona,” tha Kuleba përpara një takimi në Antalia.

Nis takimi Lavrov- Kuleba në Antalia (FOTO) 4

By vull