Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Një hit si Pse jemi nda, këndohet nga Florim Gacaferi Limi - Koha News
Një hit si Pse jemi nda, këndohet nga Florim Gacaferi Limi 1

Me muzikë dhe tekst nga Granit Gashi dhe Darddy, video nga Time Pictures, sponsor nga Kompleksi Allegro këngëtari i njohur Florim Gacaferi Limi vazhdon me publikimin e projekteve të reja dhe hiteve të shumta.

Këtë verë duket se ai nuk do të ndalet pasiqë vjen me një projekt mjaft të bukur të titulluar Pse jemi nda.

Një projekt që e sjellë këngëtarin mjaft në formë e që i njejti nuk do të ndalet me kaq pasiqë shumë shpejtë do të realizojë dhe projekte të reja pasiqë Florim Gacaferi Limi njihet si artist që punon shumë dhe sjellë gjithnjë befasi të reja për publikun.