Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Një tërmet i fortë ka goditur Shqipërinë dhe është ndjerë edhe në Mal të Zi - Koha News
Një tërmet i fortë ka goditur Shqipërinë dhe është ndjerë edhe në Mal të Zi 1

Një tërmet me magnitudë 4.8 ballë ka goditur Shqipërinë, njoftoi sot Qendra Sizmologjike Mesdhetare Evropiane (EMSC).

Tërmeti ka ndodhur në orën 22:37, dhe epiqendra ka qenë 29 kilometra në verilindje të Tiranës, në një thellësi prej dy kilometrash.

By vull