Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Nuk u ndalën në shenjën “STOP” kanë goditur dhe dëmtuar veturën e policisë, 30 ditë paraburgim për dy tetovarë - Koha News
Nuk u ndalën në shenjën “STOP” kanë goditur dhe dëmtuar veturën e policisë, 30 ditë paraburgim për dy tetovarë 1

Dy tetovarë që u ndaluan ditën e djeshme për gjetjen e marijuanës dhe dëmtimin e mjetit të policisë, u lanë në paraburgim pasditen e sotme. Sipas informacioneve të SPB Tetovë, gjyqtari në procedurë paraprake në Gjykatën Themelore Tetovë i ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh për A.J. dhe ndaj S.K. 27 dhe 23 vjeç.

– Mbrëmjen e djeshme rreth orës 19:40 u është hequr liria në rrugën lokale Tetovë – Xherm pasi u është gjetur dhe marrë marihuana. Para se të privohen nga liria, ata nuk janë ndalur në sinjalizimin e zyrtarëve policorë dhe me automjetin e tyre “BMW” me targa të Tetovës kanë goditur dhe dëmtuar veturën zyrtare të SPB Tetovë, njofton policia e Tetovës.

By vull