“Komplotistët e UÇK-së” të akuzuar për “ndërmarrje të përbashkët kriminale”, Ibrahim Kelmendi i lutet Albin Kurtit: Mos paguaj para për ta

vull

Ish themeluesi i LPK-së, Ibrahim Kelmendi i është lutur publikisht kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit që të ndërpres pagesën për avokatët e krerëve të UÇK-së që po akuzohen në Hagë për krime lufte.

Next Post

Halil Geci i ashpër ndaj kritikuesve të Donikës: Zagarët e Hashimit po kërkojnë gjahun, kërkojeni nën jorganin e Vuçiqit

Veprimtari i LDK-së, Halil Geci ka reaguar ashpër ndaj kritikuesve të ministres së Punëve të Jashtme të Kosovës, Donika Gërvallës. Geci përmes një postimi në Facebook, i quan ‘zagarë’ të PDK-së dhe Hashim Thaçit ata që tash po fyejnë Donikën. Ai i pyet se ku ishin kur u votua Gjykata […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: