Për kë i bënë gjithë këto të mira Halil Kastrati?

vull

Halil Kastrati urohet çdo ditë nga shpirti prej njerëzve në nevojë dhe atyre që e admirojnë punën e tij të bamirsisë.

E kemi parë shumë herë të përlotur nga rrefime prekëse nga njerëzit në nevoj, ku pastaj edhe publiku është prekur.

Të bësh një punë të tillë duhet kurajo dhe motiv, por gjithë motivin për të punua ai e merrë nga djalin e tij Uëejsin.

Ai në llogarinë e tij instagram ka ndar me dashamirët e tij një fotografi me djalin e tij dhe ka tregaur se ai është forca e tij më e madhe.

“Forca dhe motivi im!”, ka shkruar ai në mbishkirmin e fotografisë.

Next Post

Drejt përfundimit të Rrugës së Arbrit’/ Rama publikon pamjet: Po punohet për shtresat asfaltike dhe hapjen e Tunelit të Murrizit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga punimet e “Rrugës së Arbrit” e cila është drejt përfundimit. Përmes rrjetit të tij social Facebook, kryeministri tregoi se aktualisht po punohet për shtresat asfaltike dhe hapjen e Tunelit të Murrizit. Rruga e Arbrit është një nga investimet e rëndësishme për modernizimin e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: