Pa çadra mos dilni, shiu nuk do të ndalet 1

Moti kryesisht në vendin tonë do të jetë me vranësira dhe me reshje të  shiut  me çka në disa vende do të jetë i rrëmbyeshëm.

Gjatë mëngjesit temperaturat do të lëviz prej 2 deri në 11 gradë, ndërsa ato të pasdites nga 6 deri në 16 gradë./KohaNews

By vull