Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
PDSH mbajti nje tubim madheshtor ne sheshin “SKENDERBEU” ne Shkup - Koha News
PDSH mbajti nje tubim madheshtor ne sheshin “SKENDERBEU” ne Shkup 1

Lideri i partise z.Menduh Thaci pasi falemenderoje te pranishmit per pjesemarrjen masive ne kete tubim theksoi rendesine e ketyre zgjedhjeve presidenciale dhe voten per kandidatin e perbashket qeveritare me te cilen rrumbullaksohet anetaresimi ne NATO.Kryetari Thaci nenvizoi se me PDSH-ne shqiptaret do ti arrine synimet tona te perbashketa qe jane pjese e platformes tone politike.NATO, BE dhe barazia e plote e shqiptareve ne kete shtet kane qene dhe jane prioriteti yne, tha ne mes tjerave lideri i PDSH-se z.Menduh Thaci.

By vull