Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Petkoviq dhe Bislimi do të takohen në Bruksel - Koha News
Petkoviq dhe Bislimi do të takohen në Bruksel 1

Për momentin nuk dihet saktë agjenda e bisedimeve apo nëse në to do të marrë pjesë shefi i diplomacisë së BE-së, Josep Borej.

Drejtori i Zyrës për të ashtuquajturën KM, Petar Petkoviq, është nisur për në Bruksel, ku pritet të takohet me kryenegociatorin e Prishtinës, Besnik Bislimi.

Në bisedë do të marrë pjesë edhe i dërguari i posaçëm i BE-së për dialogun, Miroslav Lajçak, takimet priten nga ora 15:00.

By vull