Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

Poza provokuese dhe linja “bombë”, Sabina Dana shfaqet më seksi se kurrë me bikini

1 min read

Këngëtarja e superhitit “E kam pas”, Sabina Dana, ka çmendur rrjetin teksa është shfaqur më seksi se kurrë më parë nga pushimet.

Bukuroshja ka treguar linjat e saj perfekte teksa ka pozuar tejet provokuese me rrobat e banjos së markës së njohur Fendi.

Këngëtarja po pushon në jug të Shqipërisë së bashku me familjen e saj, bashkëshortin dhe vajzën Dahlin.

Edhe pse tashmë është nënë e një vajze, Sabina duket më në formë se kurrë dhe këtë e tregojnë më së miri fotot me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të fundit të Sabina Danës të siguruara.