​Gjendet shqiptarja nga Maqedonia që kishte humbur kontaktet me familjen

vull

Shqiptarja Valbona Gjikova, e cila që prej orës 10:00 të ditës së djeshme kishte humbur gjurmët, është bërë e gjallë.

Valbona ishte nisur nga Maqedonia e Veriut ku edhe ishte e martuar, drejt Elbasanit për të takuar prindërit, por nuk mbërriti kurrë në destinacion. Pas alarmit që mostra e saj ngriti në rrjete sociale e më pas në Top Channel, Valbona ka mundur të kontaktojë me familjen.

“Mami, mos u mërzit jam këtu në plazh. Ok! Internet, lek, shumë ok unë do të vij të premten, ty të pucc”, ishte mesazhi që ai i kishte dërguar nënës.

Motra e saj ngriti shqetësimin pak më herët, sepse i druhej faktit se Valbona, e cila kishte probleme edhe me dëgjimin, mund të ishte në rrezik.

Next Post

Grenell, ky ‘ujk’ i mjegullës, pse i sillet vërdallë Kosovës, prej Beligradi në Tiranë

Ramazan Bekteshi Grenell është sozia e Presidentit Trump, ata të dy e zhgënjyen fort Amerikën me veprimet e tyre të çuditshme, dy veprime diletantësh që e armiqësuan Amerikën gati me tërë botën, por mbetën miq vetëm me Korenë Veriut, Rusinë dhe Serbinë. Ata, armiqësuan dhe e dogjën Amerikën me demonstrata […]

Subscribe US Now