32-vjeçari nga Maqedonia e Veriut arrestohet në Morinë

vull
0 0
Read Time:21 Second

Policia e Kukësit ka arrestuar një 32-vjeçar, i cili akuzohet për vjedhje me dhunë. Bëhet fjalë për 32-vjeçarin me iniciale M.A., banues në Maqedoninë e Veriut. Ai ra në prangat e policisë në hyrje të Pikës së Kalimit Kufitar Morinë. Ai ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Maqedonia e Veriut, pasi zyra e Prokurorisë Kërçovë, ka lëshuar ndaj tij urdhër-arrestin ndërkombëtar, për veprën penale “Vjedhje me dhunë”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Koalicioni Aleanca për Shqiptarët & AlternAtivA: Oliver Spasovski, larg duart nga të rinjtë!

Sot aktivistët e forumeve rinore të koalicionit Aleanca për Shqiptarët & AlternAtivA kishin caktuar një konferencë për media para Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës, që të reagojnë për skandalin e fundit në librin e Gjeografisë të vitit të dytë për gjimnazin e reformuar, ku për shqiptarët janë shpifur gjëra që […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: