Bie nga ura dhe vdes punëtori tek Rruga e Kombit

vull

Një 32 vjeçar ka humbur jetën këtë të mërkurë në Kukës pasi ka rënë nga ura.

Ngjarja është regjistruar tek ura e Perbregut, 6 kilometra larg qytetit të Kukësit.

Siaps policise 32 vjeçari me inicialet A.F., në momentin e aksidentit ka qenë duke punuar. Ai ishte punetor i firmes kontraktuese qe merret me rregullimin e ures.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Next Post

Komuna e Gjilanit dhe Ministria e Tregtisë konfirmojnë bashkëpunimin për zonën ekonomike

Nënkryetari i Komunës së Gjilanit Arbër Ismajli, me bashkëpunëtorët e tij, ka pritur sot në një takim pune këshilltarin politik të ministrit Shala, Enver Hajrullahu, ku bashkërisht kanë konfirmuar angazhimin e plotë të dy institucioneve për themelimin dhe financimin e zonës ekonomike në Gjilan. Nënkryetari Ismajli, ka thënë se Gjilani […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: