Braçe ironizon krerët e PD: Ronaldo iku nga Reali, Messi nga Barça, Basha me Berishën?

vull

Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka ironizuar Lulzim Bashën sot pas ikjes së Messit nga Barcelona.

Braçe ka përmendur Cristiano Ronaldon që u largua nga Madridi ndërsa për Bashën asgjë nuk ndryshon, ai qendon me Berishën.

Pas deklaratës së Yuri kim, e cila tha “partia të mos hajë bar për hatër të një personi”, numri 2 i qeverisë shkruan:

Në fushat me bar ka jetë! Krahas shkrimit publikon dhe një foto të Bashës ku duket sikur merr një vendim të prerë.

Next Post

Kush është Paul Williams, të cilin Grubi e paralajmëroi si mysafir special për 20 vjetorin e Marrëveshjes së Ohrit?

Zëvendëskryeministri i Parë njoftoi se në ngjarjen kryesore më 13 gusht do të marrë pjesë “autori i draft dokumentit origjinal” të Marrëveshjes së Ohrit, megjithëse emri që ai përmendi është relativisht i panjohur në vend në kuadrin e negociatave për Marrëveshja e Ohrit. Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministri i Sistemit […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: