“E mjera unë ç’ka me të thanë” – nëna e 22-vjeçarit që u mbyt në plazh prek me fjalët

vull

Nëna e Arjan Sallahut, i cili u nxor ditën e sotme i pajetë nga plazhi i Gjirit të Lalëzit ka dhënë lajmin e trishtë për miqtë në rrjetin social ‘Facebook’.

Ajo shkroi se trupi i djalit është gjetur ditën e sotme e se kjo është një dhimbje shumë e madhe për to.

‘Me dhimbjen shumë të madhe po tregoj se trupi i djalit ton u gjet.’- shkruan ajo në ‘Facebook’.

Ndërkohë një ditë më parë, e pikëlluar ajo shpresonte që të gjente trupin e djalit.

“Cka me shkrujt per ty ..e mjera une cka met than mami set fali Allahu ne ditet mat fshtira te jetes time et mur ne ditet e rinin tane ..ma bane me hi o djali jem tum tregu se sa muj ..se tuj tuj ik ..qysh dje je ne det ..akoma ste kem gjet …oi miri i mamit mami per jet ka dek..tpatem oren e shpis mat mirin ..kush tka njoft moj cukel..qeshtu thon per ty iahte i paqosh Allahu e baft emen e ta gjetshim trupin o biri jem ..Allahu koft me ty..atje ku je …o Jani i Mamit e mjera une per jet jetve..familja jon kurr ma per jet ..ska me pas gzim as lumturi si me par.mos prania e jote per jet ka me vra”, shkruan ajo.

Next Post

Në “Tabanoc” pritet rreth 30 minuta

Në vendkalimin kufitar Tabanoc për hyrje dhe dalje nga shteti pritet rreth 30 minuta, ndërsa në vendkalimet e tjera kufitare, nga ana e Maqedonisë së Veriut, nuk ka vonesa të gjata, informuan sot në mëngjes nga Lidhja Automoto e Maqedonisë (LAMM). Qarkullimi në rrugët shtetërore është i pandërprerë, në rrugë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: