Edhe Gani Geci përfshihet në debatin për Halil Kastratin. Ja çka i thotë Naim Abazit

KohaNews

Edhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci, është përfshirë në debatin lidhur me atë se a duhet të reklamohet Halil Kastrati me bamirësinë e tij – përmes shoqatës së tij, ose jo.

Geci në një koment që ka bërë në rrjetin social Facebook, ka thënë se Kastratit ia dhënë mjetet për shkak se i besojnë, ndërsa ka ironizuar me veten e tij duke thënë se atij nuk i besojnë.

“Halil Kastratit ia dhanë parat të tjerët, e mu dhe tjerëve nuk iu beson kush për një turr arra. Prandaj, Halili dinë me i grumbullu dhe më i shpërnda”, ka shkruar Geci.

Next Post

Komandant Malisheva ka një mesazh për Mickovskin

Muhamed Krasniqi Te nderuar miqe fb im eshte hakuar dhe mi kan fshij disa postime sidomos ate te fundit, sote ne lajmet e Alsat M mesuam se kristian Mickovski na quan frigacak e ne sherbim te Zoran Zaevit , dua ti tregoj Mickovskit se frigacak jan ata qe nga Gruevski […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: